• Polski
  • English
  • Polski
  • English
Slider

Co robimy?

/
Strategie komunikacyjne

strategie komunikacyjne

Kompleksowy proces formułowania i tworzenia strategii komunikacyjnej dla firm, produktów i usług w oparciu o narzędzia Public Relations, Customer Relations i Content Marketing.

Public Relations

public relations

Odpowiadamy za kompleksową obsługę działań PR w zakresie prowadzenia biura prasowego, realizację programów eksperckich czy wsparciu w obszarze komunikacji kryzysowej.

Content Marketing

Szkolenia medialne

Rozwój umiejętności skutecznej prezentacji w mediach i reagowania na sytuacje kryzysowe.

Produkcje wideo

produkcje wideo

Odpowiadamy za kompleksową realizację produkcji filmowych na potrzeby sprzedaży, prezentacji handlowej, prezentacji w Internecie oraz podczas wydarzeń specjalnych.

Eventy

eventy

Wspieramy realizację spotkań prasowych i wydarzeń specjalnych. Tworzymy koncepcję, scenariusz i organizujemy pracę podwykonawców.

Customer Relations

customer relations

Koncentrujemy się na budowaniu trwałych, długookresowych i głębokich więzi z klientami. Tworzymy fundament do generowania potencjalnych szans sprzedażowych i formowania społeczności klientów.

Google Ads

Google Ads

Realizujemy kompleksowe kampanie Google Ads, optymalizowane pod kątem wyznaczonych KPI.

Eventy

social media

Prowadzimy komunikację dla naszych Klientów w platformach społecznościowych – Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram, Pinterest.

Display Ads

display ads

Zajmujemy się przygotowaniem i realizacją kampanii display skoncentrowanych zarówno na celach wizerunkowych, jak i na generowaniu leadów oraz sprzedaży.

Produkcje wideo

e-mail marketing

Odpowiadamy za kampanie e-mail marketingowe w sektorze B2B oraz B2C. Tworzymy kreacje, realizujemy wysyłki, przeprowadzamy testy A/B.

Eventy

sem

Zajmujemy się profesjonalną reklamą w wyszukiwarkach internetowych (Google, Bing).

Customer Relations

seo

Odpowiadamy za działania SEO – przeprowadzamy oraz wdrażamy audyty, optymalizujemy serwisy, pozyskujemy wartościowe linki do stron.

Public Relations

content marketing

Kreujemy inspirujące i angażujące historie oraz zapewniamy skuteczne dotarcie do grupy docelowej.

Customer Relations

web analysis

Przeprowadzamy analizy jakościowe dla witryn naszych Klientów. Zgromadzone dane przekładamy na rekomendacje aktualnych i przyszłych działań.

Zobacz nasze case studies

previous arrow
next arrow
Slider

Kim jesteśmy?

Powstaliśmy po to, by wspierać firmy i instytucje publiczne w ich skutecznej komunikacji z otoczeniem. Jesteśmy partnerem w kreowaniu i realizacji strategii komunikacyjnych przy użyciu narzędzi Public Relations, Customer Relations i Digital Communication. Budujemy efektywne relacje, które dają wartość naszym klientom. 

Dlaczego D*Fusion?

Skuteczne działania komunikacyjne to umiejętność wyróżnienia tego co ważne. Kolejny krok to precyzyjne dotarcie do właściwej grupy odbiorców z przekazem, który ma znaczenie. Właśnie dlatego dobieramy narzędzia komunikacji, które dają największą wartość z punktu widzenia celów określanych przez naszych klientów. Połączenie unikatowej strategii oraz wiedzy i doświadczeń ekspertów d*fusion z odpowiednimi narzędziami dotarcia i budowania zasięgu pozwala nam realizować efektywne programy Public Relations, Customer Relations i Digital.

Ludzie

Ludzie

Doświadczony zespół praktyków

Rezultaty

Rezultaty

Umiejętności projektowe i skupienie na wyniku

Kreatywność

Innowacje

Koncentracja na innowacjach

Sprawdź nasz blog


Jeszcze parę tygodniu temu nikt nie spodziewał się, że rok...

Zaufali nam